Про компанію

Однією з найбільш гострих проблем сучасної екології є утилізація та переробка твердих побутових відходів (ТПВ). Населення планети неухильно зростає, у зв'язку з цим збільшується кількість споживаних ресурсів. Застосовувані протягом довгого часу методи утилізації, такі, як спалювання та захоронення, показали не просто свою неефективність, а підвели ряд країн до межі справжньої екологічної катастрофи. Саме тому утилізація ТПВ потребує розробки та застосування інноваційних технологій, які б не завдавали шкоди природі і самій людині.

Наша команда розробила і втілила в життя низку проектів з очищення навколишнього середовища від шкідливих забруднень, ліквідації стихійних сміттєзвалищ в околицях міст, обласних та районних центрів. Ми поставили перед собою головне завдання - очистити навколишнє середовище від «сміттєвих» забруднень за допомогою впровадження новітніх технологій переробки твердих побутових відходів. Для більш ефективної реалізації задуманого була створена компанія ТОВ «Перспективні переробні системи», яка об'єднала новаторів і фахівців у цій сфері.

Для отримання додаткового досвіду ми неодноразово відвідували Швейцарію - одну з найчистіших країн у Європі, де консультувалася з провідними фахівцями у сфері переробки та утилізації відходів. Зауважимо, що деякий час тому Швейцарія, буквально, потопала в гігантських звалищах. Тому досвід цієї держави є наочним прикладом для України, яка має серйозні проблеми в даній сфері.

Довгий час ми вивчали всі аспекти й тонкощі процесу переробки відходів, поки не досягли ідеального вектора для впровадження нових методів. Ні для кого не секрет, що енергоресурси нашої держави обмежені. Тому, впровадження переробних технологій з енергетичною складовою є найбільш актуальним. Говорячи іншими словами, переробляючи відходи, ми виробляємо альтернативні види енергії. Таким чином, ми прагнемо не просто очистити навколишнє середовище від шкідливих забруднень, а й забезпечити енергетичну незалежність України від зовнішніх ринків.

Вироблене нами паливо не просто відноситься до альтернативних джерел енергії, воно є екологічно чистим, до того ж, має більш низьку вартість. А використання наших енергоносіїв не вимагає додаткових вкладень у переобладнання виробництв.